O webu

Zdravím všechny čtenáře.

Právě čtete osobní web o iPhone. Chtěl bych říci, že tento telefon nemám příliš v lásce, nejsem příznivce značky Apple a nejsem příznivce telefonů iPhone. Mobilní telefony, počítače a techniku mám rád již od útlého věku a mobilních telefonů jsem vyzkoušel už přes 50 kousků (včetně iPhone). Rád telefonu tuním, zkouším co umí po technologické stránce, a jak se dají oficiálně či neoficiálně modifikovat.

Zastávám názor, že iPohne v základním stavu je jako Firefox bez pluginů, jako Nokia s OS Symbian či HTC Pocket PC bez aplikací – prostě cihla co nic neumí (odtud tedy název webu). Vypovídá mi to i cosi o jeho majiteli. Víte, v dnešní době už není mnoho lidí, co si dokáží věci okolo sebe přizpůsobit k obrazu svému. Proč něco měnit, nastavovat nebo upravovat – buď to funguje jak autor (ne vy) vymyslel a pokud něco nejde nebo se mi to nelíbí, tak to prostě prodám. Nebo snad ne? No to si pište, že ne. Všechny tyhle věci se dají modifikovat aby dělaly přesně to, co chcete vy.

I když telefon iPhone nevlastním a nehodlám si jej kupovat (pokud jej vyhraji nebo mi jej někdo dá, nechám si jej), tak chci dát informace o modifikaci iPhone něm, kteří o ní mají zájem. Aspoň někdo se najde a dokáže si s iPhonem vyhrát, upravit si jej podle svého, vyzkoušet co doopravdy umí, testovat a používat aplikace třetích stran. Respekt.

Jak jistě chápete, nemám z jakých praktických informací čerpat, tak vám zde budu publikovat články s návody, postupy a tipy z ostatních webu. Ony ty weby ne vždy vydrží a mirror se imho hodí. Pokud chce někdo přispět vlastním (i cizím článkem s odkazem na zdroj informací), není problém a nechť mne kontaktuje.

(takto má vypadat ideální iPhone)

iPhonům zdar – dosteňte z té cihly maxamum.